پوکه معدنی نخودی قروه

پوکه معدنی نخودی قروه و هر آنچه که باید قبل از خرید و استفاده از این پوکه دانست را در این متن جمع آوری کرده‌ایم تا شما انتخاب بهتر و دقیق تری داشته باشید. با پوکه قروه همراه باشید.

پوکه معدنی نخودی

پوکه معدنی نخودی چیست؟

پوکه نخودی که به آن پوکه بلوک سبک زنی، پومیس نخودی میگویند یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که دارای سایزی بین 5 الی 12 میلیمتر است. پوکه نخودی در دو رنگ سیاه و سفید وجود دارد که از دل معادن آتشفشان استخراج می‌شود. در این بین پوکه نخودی سیاه بیشتر از پوکه نخودی سفید رنگ استخراج و راهی بازار مصرف می‌شود، که همین امر موجب می‌شود تا قیمت پوکه نخودی سیاه کاهش یابد و کاربرد آن در صنعت های مختلف بیشتر باشد.

انواع رنگ پوکه معدنی نخودی

کاربرد پوکه نخودی

پوکه معدنی نخودی کاربرد های متنوع بسیاری دارد که بیشترین کاربرد آن را در کارگاه‌های تولید بلوک سقفی ساختمان سازی می‌توان دید که برای ساخت بلوک سبک از پوکه نخودی استفاده می‌شود. در واقع با جایگزین کردن پوکه نخودی بجای مصالح ساختمانی مشابه باعث کاهش وزن قابل توجه سازه‌های ساختمانی شده‌اند. از آنجایی که پوکه معدنی در دمای بالای و در زیر زمین تولید می‌شوند دارای سختی و مقاومت بالایی هستند که با جایگزین کردن آنها سازه‌های ساخته شده دارای استحکام بیشتری هستند. از پوکه معدنی در صنایع مختلفی دیگری هم استفاده می‌شود که می‌توان به آنها اشاره کرد:

کاربرد پوکه نخودی در نساجی
  1. پوکه نخودی در صنعت پزشکی
  2. صنعت نساجی
  3. صنعت عمران و شهر سازی
  4. احداث تونل
  5. احداث سدهای آبی
  6. تصفیه آب فاضلاب
  7. صنایع ذوب فلزات
  8. استفاده در صنعت کشاورزی

کیفیت پوکه نخودی

کیفیت پوکه معدنی بر اساس وزن پوکه درجه بندی می‌شود هرچه وزن پوکه کمتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است. البته باید به این نکته توجه کنید که برخی از پوکه‌ها دارای قدرت جذب آب بالایی هستند و همین امر موجب می‌شود که وزن آنها با توجه به شرایط محیط و فصل متفاوت باشد.
کیفیت پوکه نخودی قروه به صورتی است که وزن هر متر مربع ۵۵۰ الی ۶۵۰ است که از معادن احمد آباد در شهرستان قروه استخراج می‌گردد.

پوکه سیاه نخودی

خرید پوکه معدنی نخودی

برای خرید پوکه معدنی نخودی قروه شما می‌توانید از روش های مختلفی اقدام کنید. شما می‌توانید بصورت حضوری مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید و یا اینکه بصورت اینترنتی و یا از طریق تلفن سفارشات خود را ثبت کنید و ظرف کم تر از ۴۸ ساعت بار خود را در مقصد خود در منطقه از ایران عزیز تحویل بگیرید.
حمل بار با: تریلی های کمپرس و ده چرخ
توصیه می‌شود قبل از خرید جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش پوکه نخودی قروه با شماره کارشناس تماس بگیرید:
حاج هوشنگ :09183722138

پوکه نخودی سفید رنگ

هوشنگ فلاح

حاج هوشنگ فلاح بنیانگذار وب سایت پوکه قروه ارائه دهنده پوکه معدنی قروه با کیفیت های درجه 1 درجه 2 درجه 3 و پخش پوکه معدنی در سراسر کشور و خارج کشور است. جهت مشاوره و خرید پوکه فلاح و ارتباط مستقیم با هوشنگ فلاح: ☎️ 09183722138

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09183722138