خانه » دانستنی‌های پوکه معدنی 🌋 » پوکه معدنی تهران

پوکه معدنی تهران

پوکه معدنی تهران

پوکه معدنی تهران

در این مقاله قصد داریم شما را با پوکه معدنی تهران آشنا کنیم. زمانی که مواد مذاب بر روی سطح زمین قرار گرفتند و با توجه به شرایط محیطی تحت عواملی سرد شدند، پوکه معدنی را به وجود آوردند. پوکه معدنی تهران نیز از کوه دماوند استخراج می شود. وجود این رشته کوه باعث شد تا این محصول بی نظیر ایجاد شود‌. پوکه معدنی تهران دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آنها می پردازیم.

پوکه معدنی چیست

انواع پوکه معدنی تهران

در حالت کلی می توانیم پوکه معدنی را به دو نوع یعنی اسکوریا و پومیس تقسیم بندی کنیم. نام دیگر اسکوریا پوکه قروه می باشد که وزنی سبک و دارای مقاومت بالایی می باشد. که اسکوریا از بهترین نوع پوکه معدنی تهران در شرکت پوکه معدنی فلاح محسوب می‌شود. اما پوکه معدنی فقط این دو محصول را ندارد بلکه دارای انواع دیگر از پوکه های معدنی می باشد.

 1. پوکه معدنی بادامی تهران
 2. پوکه معدنی عدسی تهران
 3. پوکه معدنی ماسه ای تهران
 4. پوکه معدنی فندقی تهران
 5. پوکه معدنی نخودی تهران
 6. پوکه مخلوط تهران

دریافت قیمت پوکه معدنی

پوکه معدنی تهران فلاح

قیمت پوکه معدنی تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت این محصول به مقاله قیمت پوکه معدنی تهران مراجعه کنید.

ویژگی پوکه معدنی

از ویژگی های پوکه معدنی تهران می توانیم به سبک بودن آن نسبت به دیگر محصولات همچون شن و ماسه اشاره کنیم. یکی دیگر از ویژگی های پوکه معدنی تهران، مقاومت بالای آن در برابر ضربات و فشار وارد شده از طرف جسمی می باشد. دیگر ویژگی این است که عایق مناسبی برای آب، گرما و غیره می باشد. مقرون به صرفه بودن نیز از ویژگی های مهم این محصول محسوب شده است. سبک بودن پوکه معدنی باعث شده که در ساختمان سازی نیز از آن استفاده کنند و اینکه سرعت انجام کارها بیشتر می شود.

کاربرد پوکه معدنی

 1. استفاده در صنایع کشاورزی مثل گلخانه‌ها یا سردخانه‌ها و گرمخانه‌ها به دلیل اینکه عایق مناسبی می باشد.
 2. استفاده در ساختمان سازی به خاطر سرعت بخشیدن به پروژه ساخت ساختمان و نیز در جهت استفاده در کف‌سازی و شیب ساختمان بسیار مناسب می باشد.
 3. استفاده در زیباسازی شهر توسط شهرداری
 4. استفاده از پوکه معدنی در زیبایی پوست جهت سابیدن بر روی پوست مرده
 5. وغیره
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.