خانه » دانستنی‌های پوکه معدنی 🌋 » قیمت پوکه معدنی قروه

قیمت پوکه معدنی قروه

قیمت پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی قروه به توجه به عوامل مختلف دارای قیمت های متفاوتی است یکی از مهمترین آنها سایز بندی پوکه است. معدن پوکه حاج هوشنگ فلاح آماده فروش پوکه معدنی در سایزهای مختلف و ارسال آنها به سراسر کشور است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس معدن تماس حاصل کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه

لیست قیمت پوکه معدنی قروه

معدن پوکه معدنی قروه حاج هوشنگ فلاح واقع در کردستان، شهرستان قروه روستای احمد آباد می باشد. شهرستان قروه با دارا بودن معادن بسیار زیاد پوکه دارای پوکه‌هایی با قیمت مناسب و کیفیت عالی در سایزهای بادامی، فندوقی، نخودی، عدسی، ماسه‌ای است. شما می‌توانید بصورت تلفنی و یا حضوری پوکه معدنی خود را بصورت پوکه معدنی تک سایز و یا بصورت پوکه معدنی مخلوط خریداری کنید.

لیست قیمت پوکه معدنی در شهر قروه:

ردیفنام محصولکاربردقیمت درجه یکقیمت درجه دوقیمت درجه سهواحد اندازه گیریوزن هر متر مربع
    1پوکه نخودیشیب بندی بین طبقات۱۶۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰۱۴۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    2پوکه بادامیشیب بندی بین طبقات۱۴۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    3سنگ آبنماساخت آبنما و صخره۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    4پوکه عدسیتولید بلوک سبک۲۰۰۰۰۰۱۹۰۰۰۰۱۸۰۰۰۰یک متر مکعب۶۵۰
    5پوکه ماسه ایتولید بلوک سبک۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰۹۰۰۰۰۱ تن۹۰۰

قیمت پوکه معدنی قروه در تهران

از آنجایی که پوکه معدنی قروه دارای کاربرد های متنوع و فراوانی از جمله تولید و ساخت انواع بتن، بلوک، تیغه، سقف سبک، شیب بندی، پاسیو و آبنما می‌باشد در اکثر نقاط خریداری و مصرف می‌شود. شهر تهران به علت وجود جمعیت فراوان و ساخت خانه های آپارتمانی نیاز زیادی به استفاده از پوکه معدنی قروه می‌شود زیرا این پوکه دارای کیفیت بالا و ویژگی های زیاد از جمله عایق صدا، عایق گرما، عایق حرارت و همچنین وزن بسیار کم است که بسیار پرکاربرد می باشد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید مطلب کاربرد پوکه معدنی قروه را مطالعه نمایید.

لیست قیمت پوکه معدنی در تهران:

ردیفنام محصولکاربردقیمت درجه یکقیمت درجه دوقیمت درجه سهواحد اندازه گیریوزن هر متر مربع
    1پوکه نخودیشیب بندی بین طبقات۱۷۰۰۰۰۱۶۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    2پوکه بادامیشیب بندی بین طبقات۱۵۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    3سنگ آبنماساخت آبنما و صخره۱۳۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
    4پوکه عدسیتولید بلوک سبک۲۱۰۰۰۰۲۰۰۰۰۰۱۹۰۰۰۰یک متر مکعب۶۵۰
    5پوکه ماسه ایتولید بلوک سبک۱۳۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰۱ تن۹۰۰
قیمت پوکه معدنی قروه در تهران

بهترین فروشگاه پوکه معدنی در تهران

با گسترش علم و آشنایی بیشتر با ویژگی های و کاربرد پوکه معدنی آشنا می شویم. کاربردهای متنوع پوکه معدنی خیلی از افراد را به بازار خرید و فروش پوکه معدنی سوق داده است. با توجه به اینکه عواملی بر قیمت پوکه معدنی در تهران تاثیر می گذارد، مسلما قبل از هر چیزی باید با کسب اطلاعات بهترین فروشگاه پوکه معدنی را بشناسید. همانطور که می دانید پوکه معدنی قروه بهترین نوع پوکه معدنی می باشد شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه سایت پوکه معدنی فلاح پوکه مورد استفاده خود را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه خریداری کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه در اصفهان

قیمت پوکه معدنی در اصفهان

یکی دیگر از کلان شهرهای پر مصرف پوکه معدنی شهر قروه، شهر اصفهان است که یکی از بیشترین مصرف کننده‌های بزرگ به شمار می‌رود. پوکه معدنی قروه در اصفهان به علت دارا قیمت مناسب پوکه و مقاومت بسیار بالایی که دارد، سالیان زیادی است که مورد استقبال مردم این شهر قرار گرفته است. در سالهای اخیر در شهر اصفهان از پوکه معدنی بصورت گسترده در ساختمان سازی و کشاورزی استفاده می‌شود.

قیمت پوکه معدنی در شیراز

شیراز یکی از شهر های در حال گسترش و زیبا است که از داشتن معادن طبیعی پوکه محروم است. در شهر شیراز برای ساخت فضای سبز، کشاورزی و ساختمان سازی بصورت بسیار گستره از پوکه معدنی شهر قروه استفاده می‌شود که به راحتی شما می‌توانید برای خرید پوکه معدنی در شهر شیراز اقدام کنید و پوکه معدنی با کیفیت و مقرون به صرفه را مورد استفاده قرار دهید.

خصوصیات و کاربردهای پوکه معدنی قروه

از خصوصیات و کاربردهای پوکه معدنی قروه در مقالات دیگر سایت به طور کامل توضیح دادیم در این قسمت به موارد زیر اشاره می‌کنیم.

 1. بالا بودن قدرت پوکه قروه معدنی در برابر برخورد با ضربه و آتش سوزی.
 2. پوکه معدنی قروه جنسی متخلخل دارد.
 3. پوکه قروه معدنی دارای مواد معدنی فراوانی است.
 4. عمر پوکه معدنی قروه بیش از صدها سال است.
 5. پوکه معدنی قروه از خاصیت آنتی باکتریال برخوردار است.
 6. از پوکه معدنی قروه جهت شیب بندی نقاط مختلف ساختمان استفاده می‌کنند.
 7. در ساخت بتن و ملات پوکه معدنی قروه کاربرد فراوانی دارد.
 8. پوکه معدنی قروه در تصفیه کردن آب نقش بزرگی را ایفاء می‌کند.
 9. در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز و تبریز و… جهت تزئین دیوارهای ساختمان از پوکه معدنی قروه استفاده می‌شود.
 10. یکی از مهمترین کاربردهای پوکه معدنی قروه استفاده این محصول در صنعت نساجی است.
 11. برای تزئین آکواریوم نیز می‌توان از پوکه معدنی قروه استفاده کرد.
 12. در باغداری برای رشد بهتر درختان و درختچه‌ها از پوکه معدنی قروه استفاده می‌کنند.
ارزش پوکه معدنی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه معدنی قروه

از هر جای دنیا که هستید شما می‌توانید پوکه معدنی شهرستان قروه را خریداری و مورد استفاده قرار دهید. نکته ای که اهمیت دارد قیمت خرید پوکه معدنی از شهر قروه است که عوامل مختلفی بر قیمت آن تاثیر می‌گذارند در این قسمت با مختصری از این عوامل آشنا می‌شویم تا هنگام خرید بهتر بتوانیم تصمیم گیری کنیم.

1. میزان تخلخل پوکه معدنی قروه

یکی از اصلی‌ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه قروه وجود تخلخل در این سنگ معدنی است. هرچه میزان تخلخل در پوکه معدنی قروه بیشتر باشد کیفیت پوکه معدنی نیز بیشتر می‌شود و در نتیجه قیمت آن را بیشتر می‌شود.

2. نوع کاربرد پوکه معدنی قروه

اولین قدم در خرید پوکه معدنی قروه مشخص کردن هدف استفاده از پوکه معدنی قروه است. شما با توجه به نیازی که از پوکه معدنی قروه دارید باید آن را خریداری کنید. که به نسبت کاربرد شما درجه کیفیت پوکه معدنی متفاوت است و هر چه پوکه کم کیفیت تر باشد قیمت خرید آن پایین تر است.

3. میزان خرید مشتری و تاثیر آن بر قیمت پوکه

میزان خرید پوکه معدنی قروه یکی از عوامل تاثیر گذار بروی قیمت پوکه است. میزان خرید پوکه معدنی قروه با توجه به نیاز مشتری مشخص می‌گردد. هر چه میزان خرید پوکه معدنی قروه بیشتر باشد قیمت آن کاهش می‌یابد.

4. نوع پوکه معدنی مد نظر مشتری

نوع پوکه معدنی مد نظر مشتری نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بروی قیمت پوکه قروه است. همانطور که می‌دانید پوکه‌های معدنی انواع مختلفی دارند که قیمت هر پوکه معدنی قروه با دیگر پوکه‌ها متفاوت است. برای مثال قیمت پوکه ماسه ای با قیمت پوکه عدسی متفاوت است.

5. نوع خرید مشتری و تاثیر آن بر قیمت پوکه

نوع خرید شما نیز یکی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پوکه معدنی است. با توجه به گسترش امکانات خرید شما می‌توانید پوکه معدنی قروه را از هر جای دنیا که هستید به صورت اینترنتی خریداری کنید و یا اینکه به شهر قروه رفته و حضوری خرید خود را انجام دهید.

6. وسیله حمل و نقل پوکه

هنگامی که پوکه معدنی قروه را خریداری می‌کنید یکی دیگر از مواردی که بر قیمت سنگ پوکه معدنی تاثیر گذار است، انتخاب وسیله حمل و نقل پوکه معدنی قروه خریداری شده است.

7. تناژ خرید پوکه معدنی قروه

وزن مخصوص پوکه معدنی بر حسب متر مکعب می باشد. در اکثر موارد فروش این محصول یا به صورت هر متر مکعب یا تن انجام می‌شود. البته امکان فروش بر حسب کیلوگرم نیز وجود دارد. با این وجود وقتی وزن یک محصول تغییر می کند مسلما قیمت آن نیز تغییر می کند.

8. میزان سختی پوکه معدنی قروه

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه قروه درجه سختی پوکه است. در واقع هر چه میزان سختی پوکه معدنی قروه بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

قیمت پوکه معدنی قروه در شیراز
قیمت پوکه معدنی در شیراز

حال با نحوه قیمت گذاری پوکه معدنی قروه آشنا شدید و می‌دانید که قیمت پوکه معدنی قروه بر چه اساسی تعیین می‌گردد. اما شما با توجه به نیازتان باید پوکه دلخواهتان را خریداری کنید. شما می‌توانید به مراکز فروش مصالح ساختمانی مراجعه کنید و از قیمت پوکه ساختمانی اطلاع یابید یا می‌توانید با شماره 09183722138 بطور مستقیم تماس حاصل کنید و با کارشناس ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق پوکه معدنی درجه یک را در اختیار شما قرار دهند.

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت پوکه معدنی قروه»

 1. شاهین خادمی

  بهترین نوع پوکه معدنی با قیمت مناسب
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *