قیمت پوکه معدنی قروه

قیمت پوکه معدنی قروه در سایزهای مختلف آماده برای فروش و ارسال به سراسر کشور، قیمت و فروش انواع پوکه معدنی ساختمانی و صنعتی قروه.

قیمت پوکه معدنی قروه

قیمت پوکه معدنی قروه

معدن پوکه معدنی قروه حاج هوشنگ فلاح واقع در کردستان، شهرستان قروه روستای احمد آباد می باشد که آماده عرضه انواع پوکه معدنی قروه در سایزهای بادامی، فندوقی، نخودی، عدسی، ماسه‌ای و همچنین بصورت پوکه معدنی مخلوط به سراسر ایران می باشد.
لیست قیمت پوکه معدنی قروه در شهر قروه بصورت زیر می باشد:

ردیفنام محصولکاربردقیمت درجه یکقیمت درجه دوقیمت درجه سهواحد اندازه گیریوزن هر متر مربع
 1پوکه نخودیشیب بندی بین طبقات۱۶۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰۱۴۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 2پوکه بادامیشیب بندی بین طبقات۱۴۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 3سنگ آبنماساخت ابنما وصخره۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 4پوکه عدسیتولید بلوک سبک۲۰۰۰۰۰۱۹۰۰۰۰۱۸۰۰۰۰یک متر مکعب۶۵۰
 5پوکه ماسه ایتولید بلوک سبک۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰۹۰۰۰۰۱ تن۹۰۰

قیمت پوکه معدنی قروه در تهران

پوکه معدنی قروه کاربرد فراوانی از جمله تولید و ساخت انواع بتن، بلوک، تیغه، سقف سبک، شیب بندی، پاسیو و آبنما می‌باشد. پوکه معدنی قروه به دلیل داشتن کیفیت بالا و ویژگی های زیاد از جمله عایق صدا، عایق گرما، عایق حرارت و همچنین وزن بسیار کم در صنایع مختلفی همچون کشاورزی و ساخت و ساز عمرانی بسیار پرکاربرد می باشد. برای اطلاع بیشتر مطلب کاربرد پوکه معدنی قروه را مطالعه نمایید.

ردیفنام محصولکاربردقیمت درجه یکقیمت درجه دوقیمت درجه سهواحد اندازه گیریوزن هر متر مربع
 1پوکه نخودیشیب بندی بین طبقات۱۷۰۰۰۰۱۶۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 2پوکه بادامیشیب بندی بین طبقات۱۵۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 3سنگ آبنماساخت ابنما وصخره۱۳۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۱۰۰۰۰یک متر مکعب۵۵۰
 4پوکه عدسیتولید بلوک سبک۲۱۰۰۰۰۲۰۰۰۰۰۱۹۰۰۰۰یک متر مکعب۶۵۰
 5پوکه ماسه ایتولید بلوک سبک۱۳۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰۱ تن۹۰۰
قیمت پوکه معدنی قروه در تهران

قیمت پوکه معدنی در تهران

قیمت پوکه معدنی در شهر تهران با شهر قروه دارای تفاوت هایی است که دلایل خاص خود را دارد. این محصول بهترین نوع پوکه معدنی محسوب می‌شود و کاربردهای فراوانی دارد. برای خرید این محصول بر اساس کیلوگرم، تن و هر متری می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید. شما میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت روز و جزییات بیشتر خرید پوکه معدنی در تهران با شماره 09183722138 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بهتر راهنمایی کنند .

بهترین فروشگاه پوکه معدنی در تهران

با گسترش علم و آشنایی بیشتر با ویژگی های پوکه معدنی بازار فروش پوکه معدنی بسیار داغ می باشد. کاربردهای متنوع پوکه معدنی خیلی از افراد را به بازار فروش پوکه معدنی سوق داده است. با توجه به اینکه عواملی بر قیمت پوکه معدنی در تهران تاثیر می گذارد، مسلما قبل از هر چیزی باید با کسب اطلاعات بهترین فروشگاه پوکه معدنی را بشناسید. همانطور که می دانید پوکه معدنی قروه بهترین نوع پوکه معدنی می باشد. قیمت پوکه معدنی قروه با توجه به اینکه کاربرد فراوانی دارد در فروشگاه سایت پوکه معدنی فلاح بسیار مقرون به صرفه می باشد. در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه معدنی در تهران می پردازیم.

قیمت پوکه معدنی در تهران و عوامل تاًثیر گذار بر قیمت

 1. همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم وزن مخصوص پوکه معدنی بر حسب متر مکعب می باشد. فروش این محصول یا به صورت هر متر مکعب یا تن انجام می‌شود. همچنین امکان فروش بر حسب کیلوگرم نیز وجود دارد. با این وجود وقتی وزن یک محصول تغییر می کند مسلما قیمت آن نیز تغییر می کند.
 2. از عوامل دیگری که بر قیمت پوکه معدنی قروه در تهران تاثیر می گذارد، نوع پوکه معدنی می باشد. ما انواع زیادی پوکه معدنی داریم همچون پوکه معدنی نخودی، پوکه عدسی، پوکه ماسه ای و پوکه سیاه وجود دارد. از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین آنها می توانیم به پوکه معدنی قروه اشاره کنیم. با این شرایط شما هر کدام را که انتخاب کنید بر قیمت پوکه معدنی تاثیر می گذارد.
 3. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار قیمت پوکه معدنی در تهران، حمل و نقل آن می باشد. قیمت حمل و نقل نیز بر قیمت پوکه معدنی در تهران تاثیر می گذارد.
قیمت پوکه معدنی قروه در اصفهان

قیمت پوکه معدنی قروه در اصفهان

یکی دیگر از کلان شهرها، شهر اصفهان است که یکی از بیشترین مصرف کننده‌های پوکه معدنی قروه به شمار می‌رود. پوکه معدنی قروه در اصفهان به علت دارا بودن وزن کم و مقاومت بسیار بالایی پوکه، سالیان زیادی است که مورد استقبال مردم این شهر قرار گرفته است.

خصوصیات و کاربردهای پوکه معدنی قروه در اصفهان

از خصوصیات و کاربردهای پوکه معدنی قروه در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. بالا بودن قدرت پوکه قروه معدنی اصفهان در برابر برخورد با ضربه و آتش سوزی.
 2. پوکه معدنی قروه در اصفهان جنسی متخلخل دارد.
 3. پوکه قروه معدنی در اصفهان دارای مواد معدنی فراوانی است.
 4. عمر پوکه معدنی قروه در اصفهان بیش از صدها سال است.
 5. پوکه معدنی قروه در اصفهان از خاصیت آنتی باکتریال برخوردار است.
 6. از پوکه معدنی قروه در اصفهان جهت شیب بندی نقاط مختلف ساختمان استفاده می‌کنند.
 7. در ساخت بتن و ملات پوکه معدنی قروه در اصفهان کاربرد فراوانی دارد.
 8. پوکه معدنی قروه در اصفهان در تصفیه کردن آب نقش یزرگی را ایفاء می‌کند.
 9. در اصفهان جهت تزئین دیوارهای ساختمان از پوکه معدنی قروه اصفهان استفاده می‌شود.
 10. یکی از مهمترین کاربردهای پوکه معدنی قروه در اصفهان استفاده این محصول در صنعت نساجی است.
 11. برای تزئین آکواریوم نیز می‌توان از پوکه معدنی قروه استفاده کرد.
 12. در باغداری برای رشد بهتر درختان و درختچه‌ها از پوکه معدنی قروه استفاده می‌کنند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه معدنی قروه در اصفهان

برای خرید پوکه معدنی از شهر قروه توسط هم وطن های ساکن شهر اصفهان عوامل مختلفی بر قیمت تاثیر گذار هستند که در اینجا با مختصری از این عوامل آشنا می‌شویم.

1. میزان تخلخل پوکه معدنی قروه در اصفهان

یکی از اصلی‌ترین عوامل در قیمت پوکه قروه در اصفهان وجود تخلخل در این سنگ معدنی است. هرچه میزان تخلخل در پوکه معدنی قروه بیشتر باشد کیفیت پوکه معدنی نیز بیشتر می‌شود و در نتیجه قیمت آن را بیشتر می‌شود.

2. نوع کاربرد پوکه معدنی قروه در اصفهان

اولین قدم در خرید پوکه معدنی قروه مشخص کردن هدف استفاده از پوکه معدنی قروه است. شما با توجه به نیازی که از پوکه معدنی قروه در اصفهان دارید باید آن را خریداری کنید.

3. میزان خرید مشتری و تاثیر آن بر قیمت پوکه

میزان خرید پوکه معدنی قروه یکی از عوامل تاثیر گذار بروی قیمت پوکه در اصفهان است. میزان خرید پوکه معدنی قروه با توجه به نیاز مشتری مشخص می‌گردد. هر چه میزان خرید پوکه معدنی قروه در اصفهان بیشتر باشد قیمت آن کاهش می‌یابد.

4. نوع پوکه معدنی مد نظر مشتری

نوع پوکه معدنی مد نظر مشتری نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بروی قیمت پوکه معدنی قروه در اصفهان است. همانطور که می‌دانید پوکه‌های معدنی انواع مختلفی دارند که قیمت هر پوکه معدنی قروه با دیگر پوکه‌ها متفاوت است. برای مثال قیمت پوکه معدنی ماسه ای با قیمت پوکه معدنی عدسی متفاوت است.

5. نوع خرید مشتری و تاثیر آن بر قیمت پوکه

نوع خرید شما نیز یکی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پوکه معدنی در اصفهان است. شما می‌توانید پوکه معدنی قروه در اصفهان را به دو صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید.

6. وسیله حمل و نقل پوکه

هنگامی که پوکه معدنی قروه را خریداری می‌کنید یکی دیگر از مواردی که بر قیمت پوکه تاثیر گذار است، انتخاب وسیله حمل و نقل پوکه معدنی قروه در اصفهان خریداری شده است.

قیمت پوکه معدنی قروه در شیراز
قیمت پوکه معدنی در شیراز

قیمت پوکه معدنی قروه در شیراز

در این قسمت قصد داریم قیمت پوکه معدنی در شیراز را بطور کامل مورد بررسی قرار دهیم. قیمت پوکه معدنی وابسته به خصوصیات پوکه معدنی است. قیمت نهایی که برای پوکه معدنی قروه در شیراز تعیین می‌شود وابسته به شرایط زیر است.

 1. قیمت پوکه معدنی در مرحله اول به درجه سختی پوکه بستگی دارد. هر چه میزان سختی پوکه معدنی قروه بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
 2. هرچه میزان تخلخل پوکه بالاتر باشد قیمت پوکه معدنی قروه نیز افزایش می‌یابد.
 3. انتخاب نوع پوکه معدنی یکی دیگر از اصلی‌ترین عوامل تأثیر گذار بر روی قیمت پوکه معدنی قروه در شیرازاست. مثلاً قیمت پوکه ماسه‌ای بیشتر از پوکه بادامی است.
 4. وزن در تعیین قیمت پوکه معدنی نقش بخصوصی دارد. هر چه پوکه سبک‌تر باشد قیمت آن بیشتر است و برعکس.
 5. اندازه پوکه معدنی نیز یکی از عوامل تأثیر گذار بر روی قیمت پوکه معدنی است.

حال با نحوه قیمت گذاری پوکه معدنی قروه آشنا شدید و می‌دانید که قیمت پوکه معدنی قروه بر چه اساسی تعیین می‌گردد. اما شما با توجه به نیازتان باید پوکه دلخواهتان را خریداری کنید. شما می‌توانید به مراکز فروش مصالح ساختمانی از قیمت پوکه معدنی قروه اطلاع یابید یا می‌توانید با شماره 09183722138 بطور مستقیم با کارشناس ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق پوکه معدنی درجه یک را در اختیار شما قرار دهند.

هوشنگ فلاح

حاج هوشنگ فلاح بنیانگذار وب سایت پوکه قروه ارائه دهنده پوکه معدنی قروه با کیفیت های درجه 1 درجه 2 درجه 3 و پخش پوکه معدنی در سراسر کشور و خارج کشور است. جهت مشاوره و خرید پوکه فلاح و ارتباط مستقیم با هوشنگ فلاح: ☎️ 09183722138

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09183722138