انواع پوکه معدنی قروه
خانه » دانستنی‌های پوکه معدنی 🌋 » انواع سایز پوکه معدنی

انواع سایز پوکه معدنی

  • 3 min read

پوکه معدنی به یک سنگ آتشفشانی بسیار سبک و متخلخل است که وقتی گاز از درون کف گدازه‌های شیشه‌ای که بسرعت در حال سرد شدن هستند خارج شود تولید می‌گردد. برای اطلاعات بیشتر پوکه چیست را مطالعه کنید.
پوکه معدنی در سایزهای مختلفی هستند. هر یک از این سایز پوکه معدنی مصرف و کاربرد خاص خود را دارا هستند.

انواع پوکه معدنی قروه

انواع سایز پوکه معدنی

شرکت قروه پوکه پوکه معدنی را به سایزهای بادامی، فندوقی، عدسی، نخودی، ماسه ای دسته بندی کرده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به انواع پوکه معدنی قروه مراجعه کنید.

پوکه معدنی بسایز بادام

سایز پوکه معدنی بادامی

پوکه معدنی بسایز بادام را پوکه معدنی بادامی می نامند، این پوکه معدنی دارای سایز ۱۸ الی ۲۶ میلیمتر است و بیشترین کاربرد پوکه بادامی در شیب دار کردن سقف ساختمانها و هم سطح نمودن کف طبقات است. برای اطلاعات بیشتر به پوکه معدنی بادامی قروه مراجعه کنید.

پوکه معدنی بسایز فندوق

سایز پوکه معدنی فندوقی

پوکه معدنی بسایز فندوق را پوکه معدنی فندوقی می نامند، این پوکه معدنی دارای سایز 10 الی 20 میلیمتر است و بیشترین کاربرد پوکه فندوقی در شیب دار کردن سقف ساختمانها و هم سطح نمودن کف طبقات است. برای اطلاعات بیشتر به پوکه معدنی فندوقی قروه مراجعه کنید.

پوکه معدنی بسایز نخود

سایز پوکه معدنی نخودی

پوکه معدنی بسایز نخود را پوکه معدنی نخودی می نامند، این پوکه معدنی دارای سایز 5 الی 12 میلیمتر است و بیشترین کاربرد پوکه نخودی در کارگاه‌های تولید بلوک سقفی برای ساخت بلوک سبک است. برای اطلاعات بیشتر به پوکه معدنی نخودی قروه مراجعه کنید.

پوکه معدنی بسایز عدس

سایز پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی بسایز عدس را پوکه معدنی عدسی می نامند، این پوکه معدنی دارای سایز 3 الی 7 میلیمتر است و بیشترین کاربرد پوکه عدسی در بلوک سازی و کف پوشی ساختمان است. برای اطلاعات بیشتر به پوکه معدنی عدسی قروه مراجعه کنید.

پوکه معدنی بسایز ماسه

سایز پوکه معدنی ماسه‌ای

پوکه معدنی بسایز ماسه را پوکه معدنی ماسه ای می نامند، این پوکه معدنی دارای سایز 0 الی 5 میلیمتر است و بیشترین کاربرد پوکه ماسه ای در کارگاه‌های ساخت بتن، بلوک زنی و پر کردن سطوح لوله کشی های ساختمانی است. برای اطلاعات بیشتر به پوکه معدنی ماسه ای قروه مراجعه کنید.

فروش انواع سایز پوکه معدنی قروه

شرکت قروه پوکه 24 ساعته آماده ارسال سفارش پوکه معدنی قروه در انواع سایزها می‌باشد.
جهت سفارش یا با شماره 09183722138 تماس حاصل نمایید و یا به دفتر فروش شرکت قروه پوکه به آدرس:
ایران – کردستان، شهرستان قروه بزرگراه سنندج همدان دفتر فروش شرکت قروه پوکه
مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *